Przejdź do treści
Strona główna » PILNE: Samochód ciężarowy wjechał w cztery ciągniki rolnicze

PILNE: Samochód ciężarowy wjechał w cztery ciągniki rolnicze

Zdjęcia: Autor

II korekta: Małgorzata Nowak

W czasie trwania protestu rolników w miejscowości Rogowo w powiecie żnińskim samochód ciężarowy wjechał w cztery ciągniki rolnicze. Do zdarzenia doszło na trasie szybkiego ruchu S5.

Będziemy na bieżąco relacjonować Państwu przebieg wydarzeń.

1:30 Na ten moment brak informacji na temat rannych czy ofiar. Nieznana jest także przyczyna wypadku oraz jego dokładniejsze okoliczności.

1:45 Świadkiem zdarzenia była nasza redaktorka, Kamila Szymczak, która także brała udział w strajku rolników w Rogowie. Na jej prośbę przepisujemy jej ustną relację z pierwszej ręki: “Koledze rozwalił się samochód i my go ściągaliśmy. Stałam z drugiej strony i nagle usłyszałam takie <<Łup! Łup!>> i tak cztery razy! Idę na drugą stronę i tylko widzę, jak tir zmiótł ciągnik, przepchnął go jakieś, nie wiem, 50 metrów, jest całkowicie zmiażdżony, zgięty w pół, uderzył w inny ciągnik, na szczęście mężczyzna zdążył wyskoczyć, także na ten moment nie ma rannych, nic mu nie jest. Jego ciągnik też został całkowicie zniszczony. Dwa pozostałe są uszkodzone. Jeden ma uszkodzone koło, pewnie też felgę jak i prawdopodobnie cały tylny napęd, drugi jest na chodzie, ale ma widoczne uszkodzenia. Chwilę później przyjechała policja, jak widzę są dwa radiowozy, karetka, trzy jednostki straży OSP I PSP, także wszystkie służby są na miejscu”.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-17-1024x771.png

1:55 Organizator podjął decyzję o rozwiązaniu strajku. Na miejscu wciąż pracują służby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content