Przejdź do treści
Strona główna » Marcin Józefaciuk – #RozmowaDnia

Marcin Józefaciuk – #RozmowaDnia

23 stycznia gościem redakcji Politics Now był poseł Koalicji Obywatelskiej, Marcin Józefaciuk. Pan poseł nie kazał czekać na siebie długo, gdyż niemal odrazu dał nam znać, że jest chętny do udziału w naszym cyklicznym programie – #RozmowaDnia.

Opowiedział on nam w trakcie rozmowy o bardzo przykrej sytuacji związanej z jego pracą zawodową, gdy chodziło o ludzkie życie. Nie krył się też ze swoimi osobistymi perturbacjami i problemami. W przestrzeni publicznej potrzebujemy takich szczerych i mięsistych wyznań, bo uważamy, że o takich rzeczach nie można bać się mówić, trzeba się tym dzielic – ku przestrodze.

Redaktor Kacper zadał też kilka pytań bliskich jego pracy poselskiej – o wystąpienie w bloku wolnych głosów, gdy przemawiał do całkowicie pustej sali obrad czy o jego udział w pracach sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

Link do rozmowy na YT: https://www.youtube.com/watch?v=3gqibtcuwe8&t=743s&ab_channel=PoliticsNow

Zapraszamy serdecznie do wysłuchania, pozostawienia komentarza i polubienia. Niedługo rozmowa dostępna będzie także na naszym Spotify: https://open.spotify.com/show/2vAI3MgnrBLLpGbgQ86klm

1 komentarz do “Marcin Józefaciuk – #RozmowaDnia”

  1. Dzień dobry państwu przesłuchałam rozmowę z panem posłem Jozefaciukiem wydaje się ciekawa. Znalazłam was przez Linkelnd pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content