Przejdź do treści
Strona główna » Czym są targi inicjatyw młodzieżowych

Czym są targi inicjatyw młodzieżowych

Obecnie istnieje coraz więcej stowarzyszeń, organizacji oraz projektów skierowanych do młodzieży. Z tego powodu osoby młode, które pragną dołączyć do takiej inicjatywy, mają trudności z wyborem odpowiedniego przedsięwzięcia. Fundacja Impuls wychodzi naprzeciw tym problemom i organizuje targi inicjatyw młodzieżowych, które umożliwiają prezentację projektów młodzieżowych oraz zaprezentowanie ich potencjału. Dzięki temu inicjatywy skierowane do młodzieży mają możliwość zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców, co może przyczynić się do ich rozwoju i sukcesu.

Czym jest Fundacja Impuls

Fundacja Impuls jest organizacją non-profit, która została kieruje swoją misję przede wszystkim do młodzieży. Ważną sprawą dla fundacji jest, aby młodzi mogli działać w otaczającym ich świecie. Fundacja od dłuższego czasu zauważa problemy młodego pokolenia i jako swoje cele stawia:

  • aktywne wspieranie głosu młodzieży poprzez budowę platformy do promowania ich inicjatyw
  • przekazywanie wiedzy, dając nowe, lepsze możliwości rozwoju
  • dążenie do bycia źródłem inspiracji do wpływania na rzeczywistość i kreowania jutra w duchu demokracji, równości oraz sprawiedliwości społecznej.

/ti:m/

/Ti:m/ (targi inicjatyw młodzieżowych) są organizowane przy współpracy z Ambasadą Wielkiej Brytanii i Fundacją Impuls. Dają one możliwość poznania wielu organizacji, kolektywów, projektów, grup działających społecznie i ludzi, którzy je tworzą. Targi są organizowane w wierze, że młodzi mają do powiedzenia i pokazania o wiele więcej, niż może się wydawać. Głos młodych ludzi jest słyszany, a targi dają im metaforyczny mikrofon, aby ci mogli mówić jeszcze głośniej.

Co, kiedy i gdzie?

Targi inicjatyw młodzieżowych odbędą się w pełni online poprzez platformę Gridaly w dniach 18-19 marca, a udział w nich będzie bezpłatny. Aby wziąć udział w targach inicjatyw młodzieżowych, należy wejść na stronę internetową https://tim.fundacjaimpuls.pl, gdzie będzie możliwość zarejestrowania się i uczestniczenia w wydarzeniu online.

Nad korekcją czuwał Łukasz Cieśliński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content